Farmina Vet Club

Gelukkige en gezonde huisdieren,
Ons gemeenschappelijk doel


Bent u gepassioneerd over de gezondheid en voeding van huisdieren?
Dat zijn wij ook!

Bij Farmina geloven we dat een gezond dieet cruciaal is voor het algehele welzijn van een huisdier.
Elk huisdier heeft unieke voedingsbehoeften op basis van zijn gezondheid en levensstijl.
Om het best mogelijke voedingsplan voor elk individu te formuleren, is het belangrijk om de gezondheidsindicatoren bij te houden.

Daarom hebben we besloten om de Farmina Vet Club te creëren.
Een exclusief netwerk met als doel samenwerking te bevorderen tussen Farmina Nutrition Consultants en dierenartsen, allemaal met als doel om huisdiereigenaren te begeleiden op de beste welzijnsreis voor hun harige vrienden.

Sluit je aan bij ons in onze missie om huisdieren gelukkiger en gezonder te maken.

Sluit je aan!
 
 

MELD JE AAN BIJ ONZE EXCLUSIEVE FARMINA VET CLUB EN BRENG JE EXPERTISE NAAR HET VOLGENDE NIVEAU!


Als geldig lid van de Farmina Vet Club, zult u de steun hebben van ons team van experts, evenals onbeperkte toegang tot de nieuwste onderzoeken en inzichten op het gebied van huisdiergezondheid en -voeding, en nog veel meer.

Samen kunnen we de beste gepersonaliseerde gezondheidsplannen creëren die het welzijn van elk huisdier ondersteunen.

Doe mee!
 
 

ONTDEK DE VOORDELEN EN VOORDELEN VAN HET LIDMAATSCHAP

  • Toegang tot speciale aanbiedingen en tot 30% korting voor u en uw medewerkers op Farmina-producten
  • Updates over nieuwe producten
  • Toegang tot de Farmina Vet APP Tool
  • Ondersteuning van onze Farmina Genius Consultants, voor u en uw klanten
  • Toegang tot Farmina's dierenarts onderzoekstudies en papers

Key Features

Updates over nieuwe producten en toegang tot speciale aanbiedingen en kortingen
Krijg exclusieve vroege toegang tot nieuwe producten, inclusief een specifieke training over de voordelen en kenmerken ervan.

Geniet van speciale aanbiedingen, tot 30%, op ons volledige assortiment producten, gemaakt met alleen de beste ingrediënten. Met regelmatige kortingen en promoties kunt u uw klanten de beste voeding bieden tegen een betaalbare prijs.

Toegang tot de Farmina Vet APP-tool

Een eenvoudig te gebruiken software om de belangrijkste gezondheidsonderzoeken en vaccinaties in te voeren, evenals het bijhouden van de algehele gezondheidsstatus en voeding van de huisdierpatiënten.

Door de Vet App te gebruiken, kunt u Farmina-producten en -diensten rechtstreeks voorschrijven aan uw cliënten. Bovendien heeft u toegang tot de Farmina Nutrition tool, die uitgebreide voedingsinformatie en advies biedt voor huisdieren van alle leeftijden en groottes.

Stroomlijn communicatie met uw klanten dankzij het geïntegreerde boekingssysteem. Dit systeem stelt u in staat om gemakkelijk afspraken in te plannen, herinneringen te sturen en updates te ontvangen van de huisdierouders van uw klanten. Dit vermindert de tijd en moeite die nodig is voor administratieve taken en helpt u zich te concentreren op het bieden van de best mogelijke zorg aan uw patiënten.

Meer waarde voor u en uw klanten

Bij Farmina zijn we toegewijd aan het ondersteunen van dierenverzorgingsprofessionals bij het bieden van uitzonderlijke zorg aan hun klanten en hun harige vrienden. Daarom zijn we trots om een Extra Nazorgservice aan te bieden die is toegewijd aan uw klanten.

Door lid te worden van de Farmina Vet Club kunnen uw klanten volop profiteren van de ondersteuning van onze FarminaGenius Consultants en hebben ze toegang tot gratis gepersonaliseerde voedingsplannen en aanvullend dieet- en gezondheidsadvies.
 

Doe mee!
 
 


 

Toegang tot de onderzoeksstudies en papers van Farmina op veterinair gebied.

Het Farmina Vet Research is een team van eersteklas professionals op het gebied van voeding, diergeneeskunde en voedselformulering, gedreven door het gemeenschappelijke doel om het welzijn van huisdieren te dienen.

Gedurende de jaren heeft het team nauw samengewerkt met verschillende prestigieuze universiteiten en heeft het samengewerkt aan onderzoek, studies en de publicatie van whitepapers in een aantal van de meest vooraanstaande medische tijdschriften.

Als lid van de Farmina Vet Club heeft u exclusieve toegang tot het gepubliceerde materiaal.

SLUIT U VANDAAG NOG AAN BIJ DE FARMINA VET CLUB
Om lid te worden van de Farmina Vet Club, hoeft u alleen het onderstaande aanvraagformulier in te vullen.
Ons team zal uw aanvraag bekijken en binnenkort contact met u opnemen.
 


 
Farmina registratieformulier.
* Verplichte velden


Door te klikken op "verzend" accepteer ik Privacybeleid van de service en Voorwaarden en condities.