Farmina Vet Club

Srečni in zdravi ljubljenčki
Naš skupni cilj


Ste navdušeni nad zdravjem in prehrano hišnih ljubljenčkov?
Tudi mi smo!
 
Zato smo se odločili ustanoviti Farmina Vet Club.
Ekskluzivna mreža, katere namen je olajšati sodelovanje med Farmina svetovalci za prehrano in veterinarskimi strokovnjaki,  s ciljem voditi starše hišnih ljubljenčkov skozi najboljše popotovanje dobrega počutja za njihove kosmate prijatelje.

Pridružite se nam pri naši misiji ustvarjanja srečnejših in bolj zdravih hišnih ljubljenčkov.

Kliknite tukaj, da se pridružite zdaj!

 
 

VPIŠITE SE V NAŠ EKSKLUZIVNI FARMINA VET CLUB IN PONESITE SVOJE STROKOVNO ZNANJE V NASLEDNJO STOPNJO!


Kot veljavni član Farmina Vet Club-a boste imeli podporo naše ekipe strokovnjakov, pa tudi neomejen dostop do najnovejših raziskav in spoznanj o zdravju in prehrani hišnih ljubljenčkov ter še veliko več.
 
Skupaj lahko ustvarimo najboljše prilagojene zdravstvene načrte, ki podpirajo dobro počutje vsakega ljubljenčka. 

Kliknite tukaj, da se pridružite zdaj!  

 

ODKRIJTE PREDNOSTI IN UGODNOSTI ČLANSTVA

  • Dostop do posebnih ponudb in do 30% popusta za vas in za hišne ljubljenčke vašega osebja na izdelke Farmin
  • Posodobitve novih izdelkov
  • Dostop do orodja Farmina Vet APP
  • Pomoč naših Farmina Genius svetovalcev za vas in vaše stranke
  • Dostop do Farmininih veterinarskih raziskovalnih študij in dokumentov

KLJUČNE FUNKCIJE

Posodobitve o novih izdelkih in dostop do posebnih ponudb in popustov

Zagotovite si ekskluziven zgodnji dostop do novih izdelkov, vključno s posebnim usposabljanjem o njihovih prednostih in funkcijah.

Izkoristite posebne ponudbe, do 30 % na našo celotno paleto izdelkov, izdelanih samo iz najboljših sestavin. Z rednimi popusti in akcijami boste lahko svojim strankam zagotovili najboljšo prehrano po dostopni ceni.

Dostop do orodja Farmina Vet APP

Enostavna programska oprema za vstavljanje najpomembnejših zdravstvenih pregledov in cepljenj ter za spremljanje splošnega zdravstvenega stanja in prehrane ljubljenčkov pacientov.

Z uporabo Vet APP lahko svojim strankam predpišete Farmina izdelke in storitve neposredno. Poleg tega boste imeli dostop do orodja Farmina Nutrition, ki ponuja izčrpne prehranske informacije in nasvete za hišne ljubljenčke vseh starosti in velikosti.

Poenostavite komunikacijo s svojimi strankami zahvaljujoč integriranemu sistemu rezervacij. Ta sistem vam omogoča preprosto načrtovanje pregledov, pošiljanje opomnikov in prejemanje posodobitev od vaših strank - staršev ljubljenčkov. Tako zmanjša čas in trud, potreben za administrativne naloge in vam pomaga, da se osredotočite na zagotavljanje najboljše možne oskrbe svojih pacientov.
 

Več vrednosti za vas in vaše stranke

Pri Farmini smo predani podpori strokovnjakom za nego hišnih ljubljenčkov pri zagotavljanju izjemne oskrbe njihovim strankam ter njihovim kosmatim prijateljem. Zato s ponosom ponujamo storitev dodatnega vzdrževanja, namenjeno vašim strankam.

Če se pridružite Farmina Vet Club-u, lahko vaše stranke v celoti izkoristijo podporo naših FarminaGenius svetovalcev in bodo imele dostop do brezplačnih prilagojenih prehranskih načrtov ter dodatnih prehranskih in zdravstvenih nasvetov. 

Kliknite tukaj, da se pridružite zdaj! 

 


 

Dostop do Farmininih veterinarskih raziskovalnih študij in dokumentov

Farmina Vet Research je ekipa prvovrstnih strokovnjakov na področju prehrane, veterinarske medicine in formulacije hrane, ki jih vodi skupni cilj služiti dobremu počutju hišnih ljubljenčkov.

Skozi leta je ekipa tesno sodelovala z več prestižnimi univerzami in sodelovala pri raziskavah, študijah in pri objavljanju belih knjig v nekaterih najprestižnejših medicinskih revijah.

Kot član Farmina Vet Club-a boste imeli ekskluziven dostop do objavljenega gradiva.

PRIDRUŽITE SE FARMINA VET CLUB-U ŠE DANES

Za včlanitev v Farmina Vet Club preprosto izpolnite spodnjo prijavnico.
Naša ekipa bo pregledala vašo prijavo in vas v kratkem kontaktirala.
 


 
Farmina obrazec za registracijo.
* Zahtevana polja


S klikom na "pošlji" sprejmem Politika zasebnosti storitve in Pogoji uporabe.